امروز : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
Blue Grey Red
مسیر سایت: صفحه اصلی اخبار پایان سومین دوره کورس پاییزه اسب سواری در هرنگ بستک

پایان سومین دوره کورس پاییزه اسب سواری در هرنگ بستک

سومین دوره کورس پائیزه اسب سواری هرنگ با قهرمانی اسب سامان از اوز با سوارکاری عارف شرفی به پایان رسید.

سومین دوره کورس پائیزه اسب سواری یادواره مرحوم خیر بزرگوار عبدالله پاسلار با حضور پرشور علاقمندان ومسولین به میزبانی هرنگ برگزار شد که در پایان اسب سامان با سوار کارعارف شرفی از اوز قهرمان شد ویک سکه تمام بهار آزادی را مال خود کرد.اسب میراث خان به سوارکاری مهدی آهن جان از بندرعباس واسب کوهستان به سوارکاری مرتضی سلمانی از گراش عناوین دوم وسوم را از آن خود کردند وبه ترتیب نیم سکه وربع سکه هدیه دریافت نمودند.

همچنین در این پیکارها 20اسب چابکسوار در هفت دور رقابت نمودند که سوارکاران از شهرهای،بستک ،بندرلنگه،بندرعباس،لار،لامرد،اوز،گراش وکنگ در این دوره شرکت نمودند.

گفتنی است این پیکارها با حضور یوسف برلس رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ،رحمانی رئیس کمیته امداد،روحی دبیر هیات سوار کاری استان ،پایدار مسئول باشگاه سوار عقاب پایگاه نهم شکاری ،خادمی زاده مسول برگزاری هیات سوار کاری استان وجمعی از مسولین محلی ومردم پرشور برگزار شد.

قابل ذکر است بعد از دور سوم ،مسابقه به مدت 15دقیقه به دلیل اقامه نماز عصر به امامت حاج اقا وحیدی تعطیل وبعد از اقامه نماز رقابت از سر گرفته شد.

از نکات جالب توجه این دوره جذاب وتماشاگر پسند حضور 3الی4هزاری نفری مشتقان علاقمند بود که این دوره با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان ،دهیاری وشورای اسلامی هرنگ وهیات سوارکاری استان وشهرستان برگزار شد.

برای دیدن تصاویر کلیک کنید.

کانال ارتباطی ما

  • سامانه پیامک : 30008810077100
  • تلفن : 33733070-076
  • روابط عمومی : 4242-163-0937
  • ایمیل :info[at]feiriho.ir
  • آدرس : بندرعباس- مجموعه 20 هزارنفری خلیج فارس - دفتر هئیت سواری کاری استان هرمزگان

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت ما؟

آمار سایت

بازدید امروز1
بازدید دیروز31
بازدید این هفته1
بازدید این ماه530
کل بازدید ها33653