امروز : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
Blue Grey Red
مسیر سایت: صفحه اصلی اخبار مسابقات کورس اسبدوانی استان هرمزگان به میزبانی شهرستان میناب برگزار گردید

مسابقات کورس اسبدوانی استان هرمزگان به میزبانی شهرستان میناب برگزار گردید

در دهکده ورزشی بسیج سپاه،پیست اسبدوانی شهید عمرانی به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید.در این دوره ۲۳ راس اسب از شهرستانهای میناب،بندرعباس،بندرپل و رودان در ۵ گروه با هم به رقابت پرداختند.

در گروه اسبهای بومی ۳ ساله اسبهای اژدر از شهرستان میناب به مالکیت اصغر زارعی با چابکسواری یعقوب رنجبر مقام اول و اسب آهو از  شهرستان میناب به مالکیت مهدی رحیمی با چابکسواری علی فولاد زاده مقام دوم و اسب نیتروژن از شهرستان میناب به مالکیت مسلم بهرامی با چابکسواری مهدی رحیمی مقام سوم این گروه را کسب کردند.

در گروه اسبهای بومی امتیاز دار  اسب عقاب از شهرستان میناب به مالکیت عبدالله شبتاری با چابکسواری فرشید شبتاری مقام اول و اسب میزبان از شهرستان میناب به مالکیت رضا شبتاری با چابکسواری خودش مقام دوم و اسب سلطان از شهرستان میناب به مالکیت امیرظفربخش با چابکسواری مهدی رحیمی مقام سوم را کسب کردند.

در گروه اسبهای فلات ایران اسب بی بی گل از شهرستان میناب به مالکیت آفتاب شجاعی با چابکسواری ابراهیم رحیم زاده مقام اول و اسب پینوکیو از شهرستان میناب به مالکیت محمد شهمیری با چابکسواری امیر حسینی مقام دوم و اسب تیزپا از شهرستان میناب به مالکیت مصطفی ذاکری با چابکسواری جواد محمود نژاد مقام سوم را کسب کردند.

در گروه اسبهای عرب مدرکدار مقام اول  اسب هارای مغ احمد از شهرستان بندرعباس به مالکیت امیر حسین آهون بر با چابکسواری مجید بهزادی و مقام دوم اسب یاتاخان از شهرستان میناب به مالکیت امیرعلی جعفرپور به سوارکاری ابراهیم رحیم زاده و ‌مقام سوم اسب نامیک پاشا از شهرستان بندرعباس به مالکیت علی امیررسولی با چابکسواری مرتضی زمردی را کسب کردند.

در پایان به نفرات برتر تمامی گروه ها حکم قهرمانی،تندیس و جوایز نقدی اهدا گردید.

 

کانال ارتباطی ما

  • سامانه پیامک : 30008810077100
  • تلفن : 33733070-076
  • روابط عمومی : 4242-163-0937
  • ایمیل :info[at]feiriho.ir
  • آدرس : بندرعباس- مجموعه 20 هزارنفری خلیج فارس - دفتر هئیت سواری کاری استان هرمزگان

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت ما؟

آمار سایت

بازدید امروز5
بازدید دیروز10
بازدید این هفته99
بازدید این ماه422
کل بازدید ها59531